Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČLÁNKY

Příspěvky

Kontrafakt – Křest Alba „Bozk Na Rozlúčku“

28. 9. 2007

AlObrazekbum „Bozk Na Rozlúčku“ je bezpochyby nejočekávanější událost na slovenské i české hip hop scéně. Kapela příjíždí do Prahy aby zde v Klubu Abaton 3.11.07 pokřtila nový album za podpory Nironica a super producenta Wiche. Více info v příloze..

 
Celý příspěvek | Rubrika: ČLÁNKY | Komentářů: 1

50 CENT v Bratislavě 20.11.07

27. 9. 2007

Značka TOTO JE HIP HObrazekOP přináší absolutní bombu – 20. listopadu 2007 totiž uvede v bratislavské Sibamac Aréně (NTC) show, která se opravdu může honosit názvem exkluzívní. Bez jakýchkoliv pochybností je v těchto chvílích potvrzené, že právě v tento den vystoupí poprvé na Slovensku legendární raper a hlavní představitel seskupení  G-Unit, multiplatinový Curtis Jackson, známý  pod jménem 50 Cent! Po nedávném marketingovém divadélku s raperem a producentem Kanye Westem se síce chvíli šířili poplašné zprávy o zrušení jeho evropského turné, ale kdo se vyzná, ten ví. Koncert 50 Centa je skutečně potvzený přímo jeho managementem a vy se můžete těšit na lístky za ceny hodné značky TOTO JE HIP HOP.

 
Celý příspěvek | Rubrika: ČLÁNKY | Komentářů: 1

Dr. Dre vydá album až příští rok

26. 9. 2007

Poslední zpObrazekrávy o albu "Detox", které Dr. Dre připravuje již řadku let, zřejmě nikoho nepřekvapí. Vydání se opět odkládá, a to na rok 2008.
Legendární producent se hodlá po výdání svého posledního alba věnovat filmům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: ČLÁNKY | Komentářů: 0

LA4 a GYZMO vs X-KMEN VIDEO

25. 9. 2007

OObrazek víkendu 15. - 16.9.2007 proběhlo natáčení prvního klipu k desce LA4 - Panoptikum. Volba padla na hororový track GYZMO vs. X-KMEN, ve kterém v roli exorcisty hostuje Vladimir 518. Místem video rituálu se stalo podzemí bývalé vývařovny v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice, které znalci horor filmů mohou rozpoznat v Hostelu No.1.