Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontrafakt – Křest Alba „Bozk Na Rozlúčku“

28. 9. 2007

Po veleúspěšných albech E.R.A. a Bengoro se dostává ven dlouho očekávaný album „Bozk Na Rozlúčku“. Stejně jako Bengoro i tenhle album vychází na labelu Tvoj Tatko Rcords na přelomu Září/Ríjen 2007. Deska bude dle slov kapely obsahovat materíál od nejznámějšíc a nejrešpektovanějších producentů v Československu, plus se objeví i beat od amerického producenta Catalyst, který spolupracoval s předníma jménana americké hip hopvé scény.

Album obsahuje 17 tracku. O texty se postarali výhradně Rytmus & Ego. Dle jejich vlastních slov by jsme měli očekávat mnohem vyspělejší a osobnější materiál jak po hudební tak i po textoví stránce. Jako pilotní singl, ke kterému se natočilo zatím údajně nejdražší video hip hop scény pouští Kontrafakt ven skladbu „Život Je Boj“, který bude už velice brzy ke shlédnutí a ke stažení!

V součastnosti jsou KF na čele s Rytmusem bezpochyby nejlepší a nejprogresivnéjší hip hop kapelou na Československé scéně. Důkazem jsou prodeje desek, videoklipy a dosažení všech možných cen včetně Slovenské obdoby - Slavika Aurel 2007, zlatá i platinová deska za prodej alba E.R.A. a ty samý ceny za solo album Bengoro.
Fenomén zvaný Kontrafakt se valí už několik let napříč Československem, Polskem, Německem a taky Amerikou čehož dúkaz je třeba klip ke skladbě „ Cigánsky Sen“, který byl komplet natočený v ulicích New Yorku.

Kontrafakt – Křest Alba „Bozk Na Rozlúčku“

Support:
Nironic & Wich
DJs:
Mike Trafik & Orion / psh, black starr radio show, big boss /
Rawal / Funky Dogz Squad /

Abaton
03/11/2007
Cena do konce Září 150 Kč + poplatky.
Cena do 03/11 220 Kč + poplatky.
Cena na Místě 290 Kč
Předprodej na www.ticketpro.cz nebo v Boombap Shop, Queens Shop, Bbarák Shop

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pusinka

(pusinka, 24. 6. 2008 13:12)

tjtmul